Dinsdag 26 september: Bezoek aan orchideeënkwekerij

Op dinsdag 26 september 2017 in de middag wordt er een bezoek met rondleiding aan orchideeënkwekerij Ter Laak in Wateringen georganiseerd voor onze HAC leden. Onder het genot van een kopje koffie begint de rondleiding rond 13.30 uur met een korte introductie over Ter Laak Orchids. Daarna wordt er meer over de opkweek verteld, waarbij we voorbeelden van de stek te zien krijgen. Vervolgens gaan we daadwerkelijk de kas in om het indrukwekkende geautomatiseerde teelt- en afleverproces te zien. We sluiten de rondleiding af met een bezoekje aan de orchideeënwinkel.

De eigen bijdrage voor deze gezellige en leerzame middag bedraagt slechts € 2,50 per persoon. Meldt u snel aan via e-mail, want vol = vol en de plaatsen zijn beperkt! De aanmeldingen worden op volgorde van binnenkomst behandeld. U kunt zich opgeven tot zondag 17 september. Bij aanmelden graag uw naam, adres, lidnummer en telefoonnummer vermelden en of u met 1 of 2 personen wenst deel te nemen. Na uw aanmelding ontvangt u een bevestiging per email met alle verdere informatie en hoe u de betaling van de eigen bijdrage kunt doen.

Uiteraard zijn uw kennissen, buren en familieleden ook welkom, mits zij dan eerst lid worden van onze club.