2 april 2016: HAC-autocheckdag!

op 2 april van 11.00 uur tot 15.00 uur zal onze HAC-autocheckdag weer plaatsvinden bij Autoschade Herstel WIBU aan de Platinaweg 7(Kerketuinen) in Den Haag.

Op deze dag zal uw auto gecontroleerd worden op een aantal punten, zoals bandenspanning, bandenprofiel, vloeistofniveaus, ruitenwisserbladen, etc.
Ook zullen onze partners aanwezig zijn met vele aanbiedingen en is er een loterij waarin u fantastische prijzen kunt winnen.
Natuurlijk staat er een hapje en een drankje voor u klaar.

Deze dag is ook toegankelijk voor niet-leden die informatie kunnen vragen over de HAC. Bij interesse kan er meteen een lidmaatschap afgesloten worden, waarna de nieuwe leden meteen van alle voordelen kunnen genieten en dus ook meteen de auto kunnen laten checken. Dus neem uw vrienden, familie, kennissen en/of buren mee om hen kennis te laten maken met onze club!